Mustang 3.8 Convertible

miloslav 06
Návštěvník fóra

Re: Mustang 3.8 SRS Convertible

Příspěvekod miloslav 06 » 29 srp 2013, 19:46

Jarin píše:Nějakou fotečku hod Mílo do placu

tady je rychlovka :D

chosearmando
Návštěvník fóra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod chosearmando » 29 srp 2013, 20:47

Gratulace ke krásnýmu kousku :)

Jen bych se chtěl zeptat, kde a za kolik jdou dodělat výjimky na kola? To vážně chci!!! :D
Mustang GT 2005

Steeda CAI + SCT + Roush stage 3 suspension + Shelby exhaust + BBK TB + carbon hood + carbon spoiler APR GTC200

miloslav 06
Návštěvník fóra

Příspěvekod miloslav 06 » 29 srp 2013, 21:35

chosearmando píše:Gratulace ke krásnýmu kousku :)

Jen bych se chtěl zeptat, kde a za kolik jdou dodělat výjimky na kola? To vážně chci!!! :D

Dodělat je zatím problém :? :?

chosearmando
Návštěvník fóra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod chosearmando » 29 srp 2013, 21:38

Právě, s tím jsem se taky setkal, že všichni tvrdí, že pokud se to tam nenapíše při prvním přihlášení v republice, případně pokud to neni na štítku v autě, tak smůla. Ještě teda, že by šlo dopsat, pokud bych měl od Fordu kdesi v Praze napsáno, že můžu (nesmysl, prý to ještě nikdy a nikomu nedali) a nebo kdybych si koupil nový kola a s nima byl certifikát, že jsou uznaný přímo pro Ford Mustang daný verze a danýho roku.

Takže kolem a kolem mi prostě příde, že to možný neni :(
Mustang GT 2005

Steeda CAI + SCT + Roush stage 3 suspension + Shelby exhaust + BBK TB + carbon hood + carbon spoiler APR GTC200

Filip
Člen Klubu

Příspěvekod Filip » 30 srp 2013, 00:04

chosearmando píše:Právě, s tím jsem se taky setkal, že všichni tvrdí, že pokud se to tam nenapíše při prvním přihlášení v republice, případně pokud to neni na štítku v autě, tak smůla. Ještě teda, že by šlo dopsat, pokud bych měl od Fordu kdesi v Praze napsáno, že můžu (nesmysl, prý to ještě nikdy a nikomu nedali) a nebo kdybych si koupil nový kola a s nima byl certifikát, že jsou uznaný přímo pro Ford Mustang daný verze a danýho roku.

Takže kolem a kolem mi prostě příde, že to možný neni :(

Taky to teď začínám řešit a pokud nemáš nějakou evropskou značku kol, která poskytuje zároveň typový list, tak je to problém. Zatím jsem ještě nenašel nikoho kdo by mi s tím mohl pomoct. Prostě to na úřadě chtěji něčím doložit ať už tam máš známýho nebo ne :/

Zpět na