Prodám autodíly z USA

Prostor pro komerční nabídky.
autodilyzusa
Návštěvník fóra

Prodám autodíly z USA

Příspěvekod autodilyzusa » 05 úno 2015, 07:56

Nabízíme individuální dovoz náhradních autodílů z USA (Ameriky) především pro americké automobily. Dokážeme sehnat i díly v Evropě nedostupné. Dále také náhradní čipové klíče GM VATS key, atd. Více na www.autodilyzusa.wbs.cz .
Kontakty: Tel.: 721 627 950
email – autodilyzusa@gmail.com

Balki
Návštěvník fóra

Re: Prodám autodíly z USA

Příspěvekod Balki » 05 úno 2015, 13:18

Todle docela vypada jako komercni inzerat - jinak ja bych na Stanga doporucoval kupovat si dily radsi sam, neni to zadna veda a je mnoho shopu, ktere delaj dovoz do Evropy. Treba AmericanMuscle nebo SummitRacing, take CJPonyParts ...
Mustang 05 V6
Suspension: Koni FSD shocks, H&R OE Sport springs, FRPP Front LCA, Eibach rear LCA, strut mounts, Steeda strut brace, radiator support
Whiteline watts link, Cortex torque arm
Drivetrain: FRPP CAI, JBA ceramic headers, Alu driveshaft, Torsen diff, 3,45:1 Gears, ME tune, FRPP Bullitt exhaust
Body: 3D Carbon bodyKit, MMD hood vents, quarter window louvers, black alu grille, mirror covers...
Interior: GT 500 steering wheel, TMI R500 seats, Kicker + Pioneer audio, chromové doplňky...

Fukyi
Návštěvník fóra

Příspěvekod Fukyi » 26 úno 2015, 13:58

Pripadne kdyby nekdo chtěl trošku ušetřit, tak si přeposílám věci přes shipito a zatím jsem se dostal na jednoznačně nejnižší ceny za poštovné + je možné sloučit více balíků a posílat si věci i od dodavatelů, kteří neposílají věci do ČR, a napsat si vlastní cenu pro clo :). Pokud by někdo někdy měl zájem tak dejte vědět a můžeme se domluvit na případně na společné objednávce a podělit se o poštovné. Jinak pro dovoz větších věcí bych zvážil i http://www.amhk.cz/sluzby. :)

Balki
Návštěvník fóra

Příspěvekod Balki » 26 úno 2015, 15:08

Shippito taky vrele doporucuju, odzkouseno, ma priznive ceny, muzete kupovat treba na eBay nebo z e-shopu, ktere nemaji shiping do Evropy. Taky maji moznost prebalit zasilku, pokud je balik moc velkej a da sa pouzit mensi = mensi cena.

Balki
Návštěvník fóra

Příspěvekod Balki » 04 bře 2015, 11:56

Hele a pokud neni jina moznost tak nikdy, opakuju nikdy! nepouzivejte americkou postu, ktera baliky predava te ceske!
Dnes jsem si byl vyzvednout dual vyfuky na mou V6 (M-5230-V6) sehnal jsem je na ebay bez tlumicu za 35$+130$ postovne coz vychazi na 4 ticicky i s postovnym.
Ceska posta mi pak vymerila Clo + DPH dohromady pres 2 tisice protoze a to jeste balik na celnici pozdrzela hezke 3 tydny a nebyt urgace pres mail a telefon tak tam jsou doted - pritom cesta do CR trvala 3 dny.
Kdyby to nebylo poprve tak jsem v klidu, ale uz mne docela namichli a CP uz bojkotuju ;-)

Zpět na